raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

O

A  D  E  F  G  H  I  J  K  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  W  X  Y  Z

 

Okapy gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej dostępne w wersji przyściennej lub centralnej. Wyposażone są w łapacze tłuszczu oraz opcjonalne oświetlenie jarzeniowe i wentylator wyciągowy. Szeroki wybór rozmiarów pozwala dopasować okap do indywidualnych potrzeb klienta.

Okapy nad piece konwekcyjno-parowe i konwekcyjne wychwytują i usuwają zapachy i ciepło powstające w czasie pracy pieców. Prezentowany w katalogu okap gastronomiczny współpracuje z piecami konwekcyjno-parowymi Dora Metal. Wykonanie okapu dla innego typu pieców konwekcyjno-parowych wymaga przeprowadzenia uzgodnień z producentem.

Obieraczki do warzyw przeznaczone są do obierania dużej ilości warzyw korzeniowych np. ziemniaków. Urządzenia posiadają specjalny materiał ścierny dzięki czemu proces obierania przebiega bardzo szybko i wygodnie. Dzięki obieraczkom oszczędzamy zarówno czas oraz pieniądze potrzebne na obranie dużej ilości warzyw. Oferowane urządzenia dostępne są w wersji lakierowanej oraz nierdzewnej, a w zależności od potrzeb lokalu gastronomicznego dostępne są obieraczki o różnej wydajności. Niezbędnym elementem wyposażenia są separatory obierzyn, których zadaniem jest wyłapywanie wszelkich obierzyn i odpadków powstałych podczas procesu obierania – co zapewnia właściwą drożność instalacji kanalizacyjnej.

Opiekacz do kebaba Profesjonalne grosy (kebaby) gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej przeznaczone do wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych posiadających w swojej ofercie potrawy kuchni tureckiej lub greckiej (tj. gyros i kebab). Urządzenia dostępne są zarówno w wersji elektrycznej jak i gazowej dzięki czemu podłączymy je w każdym miejscu. Oferowane grosy posiadają wsad od 20 do 80 kg co pozwala dopasować urządzenie do wielkości lokalu i ilości wydawanych porcji. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia utrzymanie najwyższego poziomu oraz ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.

Odkamieniacz - płyn do usuwania kamienia wodnego przeznaczone głównie do zmywarek gastronomicznych i przemysłowych. Wysoka skuteczność pozwoli utrzymać właściwy stan urządzeń wydłużając tym samym ich żywotność oraz bezawaryjność. Polecamy do użycia we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych stosujących profesjonalne zmywarki do naczyń i szkła tj. restauracje, bary, pizzerie, sale weselne i bankietowe, stołówki szkolne i przedszkolne, kuchnie szpitalne, firmy cateringowe itp.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie