raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

T

A  D  E  F  G  H  I  J  K  M  N  O  P  Q  R  S  T  U  W  X  Y  Z

 

Taboret gastronomiczny Zarówno taborety gazowe jak i taborety elektryczne pozwalają wygodnie i bezpiecznie przygotować potrawy przy użyciu dużych garnków. Dzięki niewielkiej wysokości stawianie i zdejmowanie takich garnków jest dużo wygodniejsze niż przy korzystaniu z tradycyjnej kuchni. Taborety gazowe wyposażone są w zawór bezpieczeństwa odcinający dopływ gazu w przypadku zgaśnięcia płomienia. W zależności od modelu wyposażone mogą być również w iskrownik piezoelektryczny ułatwiający zapalanie płomienia. Taborety gazowe mogą posiadać od jednego do trzech palników, natomiast taborety elektryczne posiadają jedną lub dwie płyty grzewcze. Ciekawą alternatywą jest taboret gazowo-elektryczny posiadający jeden palnik gazowy oraz jedną płytę grzewczą. Oferowane taborety gazowe w zależności od modelu posiadają ruszt nierdzewny, żeliwny lub emaliowany.

 

Tamper - służy do ubijania mieszanki kawy przez baristę.

Termometr gastronomiczny - urządzenie do mierzenia temperatury, niezbędne w profesjonalnej kuchni. Wyróżniamy termometry analogowe oraz cyfrowe. W ofercie GastroProfit.pl znajdują Państwo termometry bezdotykowe z atestem.

Torba do pizzy - opakowanie termoizolacyjne służące do transportowania ciepłej pizzy do klienta. Profesjonalna torba do pizzy sama w sobie chroni produkt przed nadmierną utratą ciepła. Jeśli jednak chcemy, aby pizza dotarła do odbiorcy gorąca, warto zastosować podgrzewaną torbę do pizzy z oferty www.gastroprofit.pl. Dzięki temu rozwiązaniu, produkt jest podgrzewany za pomocą pada grzewczego, znajdującego się wewnątrz torby. Źródłem zasilania jest gniazdo zapalniczki samochodowej lub akumulator samochodowy. Wyróżniamy torby na pizzę bez usztywnienia, usztywnione za pomocą stelaża oraz z usztywnonym dnem. Duży wybór toreb na pizzę znajduje się w ofercie firmy BT TRADE Bartłomiej Trenda. Szyjemy również torby na indywidualne zamówienie.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie