raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

Wysyłka i płatności

Czas dostawy:

Czas dostawy wynosi zwykle 1-2 dni robocze (w przypadku mebli nierdzewnych do tego czasu należy doliczyć czas potrzebny na produkcję). Przesyłki nadajemy wyłącznie w dni robocze, za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i zapakowane w sposób umożliwiający ich bezpieczną dostawę. Mimo wszystko, prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy odbiorze, a w razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń lub braków, należy niezwłocznie spisać protokół szkody z kurierem i poinformować nas o zaistniałej sytuacji telefonicznie lub mailowo. Spisanie protokołu przy dostawie, umożliwia nam uzyskanie odszkodowania od przewoźnika i pozwala na wymianę towaru na nowy.


Opcje płatności / dostawy:

Koszty dostawy są zależne od sposobu płatności i/lub od wartości zamówienia. Najtańszą opcją dostawy jest wysyłka po dokonaniu przedpłaty. Realizujemy również wysyłki "za pobraniem" (przy zamówieniach o wartości przekraczającej 10000,00 zł, wymagamy zaliczki w wysokości 20% wartości zamówienia). Możliwy jest także odbiór osobisty. Prosimy o wcześniejszy kontakt, w celu rezerwacji towaru.

Odbiór osobisty mebli nierdzewnych jest możliwy w fabryce (woj. wielkopolskie) po uzgodnieniu szczegółów z naszym Działem Handlowym.

 

Minimum logistyczne:

Przy standardowych zamówieniach powyżej 500,00 zł brutto, zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju (dotyczy zamówień opłaconych z góry). Meble nierdzewne wysyłamy na nasz koszt przy zamówieniach powyżej 3000,00 zł brutto, niezależnie od wybranej formy płatności (przy zamówieniach "za pobraniem" wymagana jest zaliczka w wysokości 20% wartości zamówienia).

 

Cennik transportu zależny od wartości zamówienia (ceny brutto):

image

*wymagana zaliczka w wysokości 20% wartości zamówienia
Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie