raty przez internet leasing przez internet
Szybki kontakt: +48 501 869 226 | sklep@gastrosalon.pl

GastroSalon.pl - kompleksowe wyposażenie gastronomii

GastroSalon.pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia twojego punktu gastronomicznego. Szeroki i stale rozwijający się asortyment umożliwia zakup urządzeń i mebli do restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni, cukierni, lodziarni, szkól, przedszkoli, hoteli, pensjonatów, firm cateringowych, pizzerii i kebabów.

Oferujemy sprzęt najlepszej jakości, atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę. 

Wszystkie urządzenia gastronomiczne w jednym miejscu

Dzięki kompleksowym usługom oferowanym przez GastroSalon.pl możesz wyposażyć swój punkt gastronomiczny bez wychodzenia z domu. Na naszej stronie znajduje się bogaty wybór urządzeń i akcesoriów od znanych i cenionych na rynku producentów, takich jak: Retigo, Hendi, Rational, Revolution, RM Gastro, Juka, Roller Grill, Unox, Polgast, StalgastEurogast.

Znajdziesz tu m.in.:


Współpraca z różnymi wytwórcami i dystrybutorami sprawia, że nasz asortyment jest jeszcze bardziej różnorodny. To z kolei zapewnia łatwość w dostarczaniu sprzętu dopasowanego do wymagań konkretnego klienta.
Dbamy również o to, by zakupione produkty trafiły do Ciebie jak najszybciej i, o ile umożliwia to dystrybutor, wysyłamy je w przeciągu 24 godzin!
Ponadto, w razie potrzeby, zapewniamy kontakt z serwisem urządzeń oraz proponujemy szeroki wybór części zamiennych. Czuwamy nad całym procesem wyboru, zakupu i transportu, budując tym samym zaufanie naszych klientów.

Sprzęt i wyposażenie gastronomiczne

GastroSalon.pl jest sklepem gastronomicznym, który ma główną siedzibę w Krakowie (ul. Pasternik 100) oraz oddział na ŚląskuRudzie Śląskiej (Wirek, ul. Kubiny 12). Zachęcamy także do korzystania z naszego sklepu internetowego www.gastrosalon.pl zaprojektowanego w taki sposób, by maksymalnie ułatwić znalezienie potrzebnego produktu. Rozwijane menu z lewej strony jest podzielone na konkretne kategorie i podkategorie, dzięki czemu nie musisz błądzić pośród licznych artykułów, lecz od razu masz możliwość przejścia do tego, co najbardziej Cię w danej chwili interesuje.

Jeśli jednak wciąż nie opuszczają Cię wątpliwości, a w Twojej głowie znajduje się mnóstwo pytań, skontaktuj się z naszymi specjalistami do spraw sprzedaży i obsługi klienta. Zawsze służą oni pomocą i wsparciem. Ponadto mają dużą wiedzę związaną z profesjonalnym sprzętem używanym w gastronomii. Stale się rozwijają, by być na bieżąco z nowościami na rynku gastronomicznym, więc bez obaw możesz im powierzyć kwestię wyposażenia swojego lokalu.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie